Nástroj pro získávání nových zaměstnanců představila firma Atollon

Řešení Fisherman pro eRecruitment představila firma Atollon. Jedná se o produkt pro řízení procesu získávání nových zaměstnanců, od inzerce na pracovních serverech, až po hodnocení přijímacích pohovorů a databázi uchazečů.Řešení Fisherman pro eRecruitment představila firma Atollon. Jedná se o produkt pro řízení procesu získávání nových zaměstnanců, od inzerce na pracovních serverech, až po hodnocení přijímacích pohovorů a databázi uchazečů.
Produkt je postaven na technologiích Web 2.0 (Adobe Flex aj.), které umožňují jeho snadné přizpůsobení konkrétním potřebám jednotlivých klientů. Novinka mimo jiné disponuje funkčními moduly jako jsou databáze uchazečů, pokročilé vyhledávání (vč. e-mailové komunikace a obsahu životopisů), volná místa a výběrová řízení, inzerce a extranet pro uchazeče, temporary management, objednávky práce, vykazování a reporting.
Fisherman lze implementovat buď jako aplikaci instalovanou na hardwaru klienta, nebo systém provozovat jako službu prostřednictvím zabezpečeného internetového připojení. Implementace řešení probíhá u každého zákazníka na základě jeho individuálních potřeb a požadavků pro nastavení.
„Naším cílem bylo vytvořit funkční nástroj, který zefektivní a urychlí proces získávání nových pracovníků. Oddělení lidských zdrojů či specializované agentury dlouhodobě čelí nedostatku kvalifikovaných pracovníků. Náš nástroj by jim měl pomoci zefektivnit komunikaci s uchazeči a vytěžit maximum z evidovaných dat, včetně e-mailové komunikace, dokumentů, dotazníků, apod.“ říká Jan Šafka, ředitel společnosti Atollon. „Naší filosofií je maximální zjednodušení firemních řešení tak, aby s nimi mohli bez problémů pracovat i technicky méně zdatní uživatelé.


Komentáře