Nástroje pro správu architektury SOA uvedla na náš trh firma HP

Zdokonalený software pro zajištění kvality a správu, který má zvýšit úspěšnost nasazování architektur orientovaných na služby (SOA) v podnicích, uvedla na český trh firma HP. Jedná se o produkty pro testování architektury SOA, HP Service Test a HP Service Test Management.Zdokonalený software pro zajištění kvality a správu, který má zvýšit úspěšnost nasazování architektur orientovaných na služby (SOA) v podnicích, uvedla na český trh firma HP. Jedná se o produkty pro testování architektury SOA, HP Service Test a HP Service Test Management.
„Zákazníci, kteří chtějí škálovat své implementace SOA, si uvědomují, že musí z této architektury udělat dokonale integrovanou součást infrastruktury pro zajištění nejvyšší kvality a správy požadavků firmy,“ řekl Tim Hall, ředitel produktů SOA v HP Software. „Integrované řešení HP obsahuje funkce pro řízení architektury SOA, zajištění její kvality a její správu. Naše modulární pojetí dává zákazníkům záruku rychlého přechodu z prvotních pilotních implementací SOA na celopodnikové implementace.“
Společnost HP oznámila rovněž nové funkce nástrojů HP Business Availability Center for SOA, HP Diagnostics for SOA a HP SOA Policy Enforcer pro správu architektury SOA, které umožňují lépe monitorovat produkční služby, odstraňovat provozní problémy a řešit změny služeb.
Tyto softwarové produkty urychlují prosazování architektury SOA v podnicích, neboť poskytují záruku, že služby budou splňovat nebo dokonce překročí zamýšlené provozní specifikace. Integrací těchto řešení napříč celým životním cyklem plánování, zajištění kvality a provozu služeb získají zákazníci záruku, že se lze na služby spolehnout při provozu kritických podnikových aplikací, aniž by hrozila porucha nebo zhoršení výkonu.


Komentáře