Novell představuje sadu nástrojů pro malé a středně velké podniky

Novell představil sadu firemních aplikací pro segment SMB. Programy jsou přitom založeny na filozofii open source. Novell Open Workgroup Suite Small Business Edition obsahuje linuxový server a desktopové komponenty s elektronickou poštou, funkcemi týmové spolupráce a open source kancelářskými produkty.Novell představil sadu firemních aplikací pro segment SMB. Programy jsou přitom založeny na filozofii open source. Novell Open Workgroup Suite Small Business Edition obsahuje linuxový server a desktopové komponenty s elektronickou poštou, funkcemi týmové spolupráce a open source kancelářskými produkty.

Open Workgroup Suite Small Business Edition je založena na platformě SuSe Linux Enterprise a obsahuje:
  • Novell GroupWise pro služby elektronické pošty a plánování času;
  • Novell Open Enterprise Server pro pokročilé řízení ukládání dat, správu uživatelů a oprávnění, clustering a možnost samočinného přepínání v případě selhání;
  • desktopový systém SuSe Linux Enterprise Desktop od Novellu;
  • soubor kancelářských aplikací OpenOffice.org Novell Edition pro Windows a Linux.

Sada Novellu zahrnuje jednoduchý, ale přesto upravitelný instalační proces a možnosti dálkové správy. Proto mohou poskytovatelé řešení dálkově spravovat infrastruktury IT svých zákazníků z oblasti malých podniků. Novell Open Workgroup Suite Small Business Edition má také nově vyvinutou integrační vrstvu, která usnadňuje integraci specializovaných produktů do tohoto řešení. Sada je podporována populárními podnikovými programovými aplikacemi, které jsou certifikovány pro spolupráci se systémem SuSe Linux Enterprise.

Sada aplikací Novell Open Workgroup Suite Small Business Edition bude všeobecně dostupná v září. Aby byly pokryty požadavky zvětšujících se podniků, umožňuje tato sada podporu až 5 serverů a 200 uživatelů. Pro další informace navštivte: www.novell.com/smallbiz.


Komentáře