Novell uvádí SUSE Linux Enterprise Real Time 10

Společnost Novell oznámila dostupnost produktu SUSE Linux Enterprise Real Time 10, nejnovější verze svého open source operačního systému podnikové třídy, který je určen pro vysoce výkonné, časově citlivé a kriticky důležité aplikace provozované v reálném čase.Společnost Novell oznámila dostupnost produktu SUSE Linux Enterprise Real Time 10, nejnovější verze svého open source operačního systému podnikové třídy, který je určen pro vysoce výkonné, časově citlivé a kriticky důležité aplikace provozované v reálném čase.

Se systémem SUSE Linux Enterprise Real Time 10 mohou finanční organizace rychleji reagovat na měnící se podmínky na trhu a nové informace, dosáhnou větší spolehlivosti a předvídatelnosti aplikací a mohou identifikovat a eliminovat výkonově problematická místa. To jim umožní rozšířit okruh příležitostí pro generování zisku, zkvalitnit služby poskytované jejich zákazníkům a zároveň snížit náklady na počítačovou infrastrukturu.

Technologie systému pracujícího v reálném čase umožňuje segmentovat části procesorového času pro prioritnější, kriticky důležité úlohy. Potom zaručuje, že je nepřeruší jiné systémové procesy a úkoly. To znamená, že tyto pracovní úlohy mají předvídatelný výkon v časově kritických prostředích. SUSE Linux Enterprise Real Time 10 je jediný open source operační systém podnikové třídy na současném trhu, který zaručuje provoz aplikací v reálném čase.
Nenechte si ujít:
Novell spojuje netwarovské služby se SuSE Linuxem

Nový openSUSE 10.3 nabízí možnost souběžné instalace s Windows i technologii 1-Click Install

Unix patří Novellu, rozhodl soud

Říjen ve znamení vykrádačů hesel a osobních údajů

Mezi vylepšení systému SUSE Linux Enterprise Real Time 10 patří nejnovější robustní technologie, jež snižují systémovou latenci a zvyšují předvídatelnost, například tzv. CPU shielding, přebírání priorit, spící zámky procesů (sleeping spinlocks), procesy přerušení, časovače s vysokým rozlišením a nejnovější technologie OpenFabrics Enterprise Distribution pro komoditní vysokorychlostní propojovací software OFED 1.2.5. Zákazníci tak získávají časovou výhodu proti konkurentům, která jim umožňuje vydělat víc peněz, nebo se vyhnout finančním ztrátám. Mohou také zvýšit dostupnost svých kriticky důležitých aplikací a zajistit plnění plánované a smluvně garantované úrovně služeb – a to při nižších nákladech na hardware.


Komentáře