Novou verzi informačního systému Vario uvedla na trh firma Altus

Novou verzi svého komplexního podnikového informačního systému Vario určeného pro menší a střední firmy oznámila společnost Altus software. Produkt Altus Vario 12 nabízí oproti předchozí verzi řadu vylepšení jako třeba přepracované uživatelské rozhraní, důsledná centrální administrace, automatické stahování aktualizací apod.Novou verzi svého komplexního podnikového informačního systému Vario určeného pro menší a střední firmy oznámila společnost Altus software. Produkt Altus Vario 12 nabízí oproti předchozí verzi řadu vylepšení jako třeba přepracované uživatelské rozhraní, důsledná centrální administrace, automatické stahování aktualizací apod.
Software podle výrobce spolehlivě zajišťuje firmám pořádek v zakázkách, dokladech, financích a dává jim ucelený přehled o veškeré firemní agendě. Dokáže se dokonale přizpůsobit jakékoliv firmě a jejím zvyklostem. Charakterizuje ho plná automatizace rutinních činností a důraz na podporu podnikových procesů.
„Altus Vario 12 charakterizuje orientace na hladké fungování všech firemních agend. Při vývoji jsme se zaměřili na maximální účelnost a praktičnost,“ uvedl Štěpán Pokorný, ředitel Altus software. „Samozřejmě jsme zachovali vysokou variabilitu, pro náš produkt typickou.“
Altus Vario 12 nabízí též nový design, který obsahuje prvky – dialogová okna – vztahující se vždy ke konkrétním situacím. Systém tak lze intuitivně a rychle ovládat.


Komentáře