Oracle nabízí pokročilé využití business inteligence

Zdokonalenou integraci produktů Business Intelligence, Hyperion Essbase a E-Business Suite oznámila firma Oracle.Zdokonalenou integraci produktů Business Intelligence, Hyperion Essbase a E-Business Suite oznámila firma Oracle.
Aplikace Oracle BI nově nabízejí podporu pro sadu E-Business Suite R12 včetně předem vytvořeného obsahu a adaptérů pro moduly Financials, Human Capital Management, Order Management & Fulfillment a Supply Chain, a tak usnadňují organizacím přidání analytické funkčnosti do jejich aplikačních prostředí.
Aplikace Oracle BI umožňují využívat širokou řadu datových zdrojů včetně aplikací Oracle E-Business Suite, Oracle PeopleSoft Enterprise, Oracle Siebel CRM či SAP a představují komplexní, na standardech založené analytické řešení, s nímž zákazníci rychle získají užitnou hodnotu a lepší pohled do informací organizace prostřednictvím intuitivních funkcí založených na pracovních rolích.
Nově Oracle BI Suite EE Plus nativně podporuje Hyperion Essbase jako optimalizovaný zdroj dat. Díky této integraci mohou nyní zákazníci produktu Hyperion Essbase využívat podnikový informační model Oracle BI Suite EE Plus k celopodnikovému nasazení a poskytování informací z produktu Hyperion Essbase.
„Zdokonalená podpora BI pro Oracle E-Business Suite a Hyperion Essbase pomůže zákazníkům snížit náklady na integraci a odstranit komplikace. Propojení obou produktů přitom nabízí větší funkční možnosti,“ řekl Paul Rodwick, viceprezident produktového managementu Oracle Business Intelligence.


Komentáře