Photoshop Elements 6 konečně i v češtině

Českou verzi aplikace Adobe Photoshop Elements 6 za doporučenou cenu 2 213 Kč (včetně DPH) uvedla na náš trh společnost Adobe Systems. Produkt je určen pro uživatele hledající jednoduchý nástroj pro práci s fotografiemi a obrázky.Českou verzi aplikace Adobe Photoshop Elements 6 uvedla na náš trh společnost Adobe Systems. Produkt je určen pro uživatele hledající jednoduchý nástroj pro práci s fotografiemi a obrázky.
„S českou verzi oblíbeného programu Photoshop Elements si nyní bez problémů poradí i uživatelé, kteří doposud zápasili s anglickými termíny a pro které byla právě absence lokalizace důvodem ke koupi jiných produktů,“ říká Michal Metlička, ředitel Adobe Systems pro ČR a SR. „Vytváření ostrých snímků s přirozeným barevným podáním a působivých kompozic se tak stane ještě jednodušším pro širokou skupinu uživatelů.“
S tvorbou alb, koláží a webových galerií šikovně podle výrobce pomáhá nová uživatelsky přívětivá grafika a průvodce postupem úprav a kompozičních nástrojů, díky nimž může uživatel upravit snímky tak, aby dosáhl přirozeného vzhledu.
S Adobe Photoshop Elements 6 také lze jednoduše vyretušovat prakticky všechny podstatné nedostatky fotografií a díky snadno použitelným funkcím dosáhnout skvělých výsledků. Náročný uživatel pak ocení zejména nástroje pro slučování, pomocí nichž pohodlně vytvoří skupinové fotografie a bezchybně spojená
panoramata, možnost jemného vyladění expozice a vylepšené ovládání jasu a kontrastu. Za pozornost určitě stojí i možnost třídění fotografií a videoklipů pomocí vizuálních značek nebo seskupování fotografií do alb. Uživateli tak již nestojí nic v cestě, aby měl ve svých snímcích pořádek.
Adobe Photoshop Elements 6 CZ bude dostupný koncem listopadu za doporučenou cenu 2 213 Kč (včetně DPH).


Komentáře