Podnikové aplikace Microsoftu budou jednoduše dostupné i přes mobily

Produkt Dynamics Mobile, který rozšiřuje stávající možnosti řešení Dynamics i na mobilní zařízení, představila společnost Microsoft. Novinka bude dostupná od března 2008 a podle výrobce uživatelům umožní pokročilé a jednoduše použitelné propojení mobilních zařízení běžících na platformě Windows Mobile s podnikovými systémy Microsoft Dynamics.Produkt Dynamics Mobile, který rozšiřuje stávající možnosti řešení Dynamics i na mobilní zařízení, představila společnost Microsoft. Novinka bude dostupná od března 2008 a podle výrobce uživatelům umožní pokročilé a jednoduše použitelné propojení mobilních zařízení běžících na platformě Windows Mobile s podnikovými systémy Microsoft Dynamics.
To uživatelům přinese další zvýšení produktivity práce, snížení firemních nákladů a současně přispěje k lepší informovanosti obchodních a technických specialistů pracujících mimo kancelář.
Dynamics Mobile navazuje na nedávné uvedení nástroje Dynamics Development Tools. Partnerům společnosti Microsoft se tak nyní nabízí další možnost, jak vytvořit a rozvinout svá vlastní mobilní řešení pro produkty Dynamics AX, CRM a NAV a další platformy.
Microsoft dále představil novinky v oblasti zákaznické podpory a servisu pro produkty Dynamics. Zákazníci používající řešení Dynamics AX, CRM a NAV získávají díky novému programu „Business Ready Customer Care“ řadu výhod zahrnujících například informování partnerů o připravovaných novinkách až s ročním předstihem, rozšíření produktové podpory, a to až na dobu deseti let apod. Tento nový program jim usnadní nejen kontrolu nad používanými produkty, ale také plánování životního cyklu svých podnikových systémů. Současně zajistí zpřístupnění řešení rodiny Dynamics podnikům všech velikostí.


Komentáře