Portfolio řešení správy identit a zabezpečení pro podnikové aplikace SAP představil Novell

Řadu řešení správy identit a zabezpečení optimalizovaných pro platformu NetWeaver a podnikové aplikace SAP představila firma Novell. Ty doplňují řešení SAPu pro řízení, správu rizik a zajištění shody (GRC), systémy řízení lidských zdrojů a plánování podnikových prostředků (ERP).Řadu řešení správy identit a zabezpečení optimalizovaných pro platformu NetWeaver a podnikové aplikace SAP představila firma Novell. Ty doplňují řešení SAPu pro řízení, správu rizik a zajištění shody (GRC), systémy řízení lidských zdrojů a plánování podnikových prostředků (ERP).
Zákazníkům nová řešení nabízejí účinné a flexibilní funkce správy a vynucování zásad a umožňují jim také snížit náklady na správu, automatizovat pracné ruční procesy, u nichž snadno dochází k chybám, zjednodušit správu hesel a rychle se přizpůsobovat změnám struktury zaměstnanců.
Na konferenci Novell BrainShare 2008 také společnosti SAP a Novell oznámily, že spolupracují v rámci programu SAP Enterprise Services Community na zkvalitnění zákaznických služeb v oblasti podnikového řízení, správy rizik a zajištění shody prostřednictvím podpory pro zásady řízení rizik v přímé souvislosti s přidělováním uživatelských účtů.


Komentáře