Publikování informací a správa webových portálu může být hračkou

Redakční systém WebPublisher 2008 založený na řešení Microsoft Office SharePoint Server, uvedla na náš trh společnost Kaktus Software. Systém poskytuje společnostem možnost efektivního a flexibilního vytváření a správy jednoho i více internetových portálů dle jejich požadavků a potřeb.Redakční systém WebPublisher 2008 založený na řešení Microsoft Office SharePoint Server, uvedla na náš trh společnost Kaktus Software. Systém poskytuje společnostem možnost efektivního a flexibilního vytváření a správy jednoho i více internetových portálů dle jejich požadavků a potřeb.
Pomocí redakčního systému WebPublisher 2008 je možné snadným a rychlým způsobem centrálně vytvářet a spravovat portály a webové prezentace. Umožňuje publikaci dokumentů včetně obrázků a příloh, vytváření firemních zpravodajů, anket, dotazníků a mnoho dalších funkcí a nástrojů. WebPublisher 2008 využívá kromě systému Office SharePoint Server 2008 i Windows SharePoint Services 3.0.
Provozovatelům portálů a webových stránek přináší WebPublisher 2008 celou řadu výhod. Systém je možné bez problémů integrovat do jednotného prostředí intranetu, umožňuje sdílení dokumentů s ostatními aplikacemi, centrální správu uživatelů a jejich oprávnění, jednoduchou implementaci a v konečném důsledku efektivnější správu a úsporu lidských i finančních zdrojů.
Uživatelé mohou WebPublisher 2008 jednoduše a intuitivně ovládat bez nutnosti dlouhého zaškolení v prostředí kompatibilním s kancelářskými aplikacemi Microsoft Office. Připojit se k redakčnímu systému je možné kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím internetového prohlížeče. Systém rovněž obsahuje procesně a událostně řešená workflow.


Komentáře