Service Pack 1 pro Windows Vista je již ve finální verzi!

Společnost Microsoft definitivně oznámila uvolnění prvního servisního balíčku (SP1) pro Windows Vista do výroby. Během několika týdnů bude současným uživatelům tohoto operačního systému nabídnut nejprve ke stažení na internetových stránkách společnosti Microsoft a následně bude dostupný prostřednictvím služby Windows Update.Společnost Microsoft včera definitivně oznámila uvolnění prvního servisního balíčku (SP1) pro Windows Vista do výroby (RTM). Během několika týdnů bude současným uživatelům tohoto operačního systému nabídnut nejprve ke stažení na internetových stránkách společnosti Microsoft a následně bude dostupný prostřednictvím služby Windows Update.

Připravený servisní balíček má za úkol především zvýšit bezpečnost, výkon, spolehlivost a kompatibilitu systému Windows Vista. Servisní balíček pro české verze Windows Vista bude dostupný v polovině dubna a prostřednictvím služby Windows Update v polovině května.

Service Pack 1 obsahuje kromě zcela nových dodatků také všechny předešlé aktualizace. Jeho instalace má přinést zákazníkům nejen zvýšení výkonu, ale i zlepšení klíčových vlastností samotného operačního systému. Uživatelům notebooků s Windows Vista pak umožní například delší dobu jejich používání na baterie. Novinkou je i větší integrace Windows Live služeb a zvýšení podpory konektivity počítače s dalšími zařízeními, včetně mobilních telefonů a smartphonů.
Nenechte si ujít:
Získejte Windows Vista Ultimate zadarmo!

Windows Vista SP1 Release Candidate je již k dispozici ke stažení!

Pozor – Microsoft zintenzivňuje kontroly počítačů s nelegálními Windows!

Vista má stále stejného rivala – Windows XP

Service Pack 3 pro Windows XP překvapil, tvrdí testeři

Service Pack 1 pro Office 2007 je již na dohled!

V souboji s Windows XP začíná Vista nabírat dech


Komentáře