SharePoint od Microsoftu je stále populárnější

SharePoint je údajně jeden z nejúspěšnějších produktů v historii Microsoftu. Celosvětově bylo prodáno již více než 100 milionů jeho licencí a jeho prodej přesáhl milník 1 miliardy dolarů!Společnost Microsoft představuje plnou verzi zdarma dostupného nástroje Search Server 2008 Express pro snadné vyhledávání podnikových informací. Pro podniky používající Office SharePoint Server 2007 přichází Microsoft i s novou technologií Silverlight Blueprint, která umožní vytváření interaktivních internetových aplikací pro SharePoint platformu.

Oba nové produkty byly uvedeny tento týden na každoroční konferenci Microsoft Office SharePoint Conference v americkém Seattlu. Během tohoto setkání označil Bill Gates, předseda představenstva společnosti Microsoft, SharePoint za jeden z nejúspěšnějších produktů v historii Microsoftu. Celosvětově bylo prodáno již více než 100 milionů jeho licencí a jeho prodej přesáhl milník 1 miliardy dolarů.

Za více než 50% růstem tohoto produktu ve čtvrtém čtvrtletí roku 2007 údajně stojí jeho stoupající obliba u tisíce firem po celém světě, kterým podle slov Microsoftu výrazně pomohl zlepšit spojení lidí, procesů a informací. Toho je dosaženo díky možnostem sjednocení všech intranetových, extranetových a webových podnikových aplikací do jediné integrované platformy dostupné všem zaměstnancům.
Nenechte si ujít:
Microsoft výrazně snižuje ceny Windows Vista

Microsoft představil efektivní kancelář

Vyhledávač pro podniky a organizace od Microsoftu

Microsoft renovuje SharePoint server

Více informací o Microsoft Office SharePoint Server 2007 lze najít na adrese: http://www.microsoft.com/cze/office/servers/sharepointserver/highlights.mspx.


Komentáře