Snazší organizace práce pro pracovní týmy konstruktérů

Novou verzi řešení PDMWorks Enterprise pro správu výrobních dat, která maximalizuje produktivitu globálních konstrukčních týmů, představila společnost SolidWorks. Novinka přichází s funkcemi pro správu rozpisek, replikaci dat po síti, podporu cizích jazyků, datová spojení, podporu platformy a celkový výkon.Novou verzi řešení PDMWorks Enterprise pro správu výrobních dat, která maximalizuje produktivitu globálních konstrukčních týmů, představila společnost SolidWorks. Novinka přichází s funkcemi pro správu rozpisek, replikaci dat po síti, podporu cizích jazyků, datová spojení, podporu platformy a celkový výkon.
Díky plné integraci s 3D CAD systémem SolidWorks a zohlednění četných požadavků uživatelů pomáhá systém správy výrobních dat PDMWorks Enterprise 2008 rozsáhlým a geograficky rozptýleným organizacím bezpečně spravovat konstrukční informace, využívat existující návrhy, řídit globální týmy, kontrolovat pracovní postupy, provádět audit dokumentů a rychle vyhledávat data.
„Tyto nové důležité funkce usnadňují spolupráci v celém výrobním podniku, každý pak pracuje mnohem produktivněji,“ řekl Jeff Barker, vedoucí projektu PDMWorks Enterprise ve společnosti Paper Converting Machine.


Komentáře