Software HamiltonSFA pro obchodníky v terénu

Slovenská agentura Promogroup vybaví své obchodní zástupce silným nástrojem pro podporu jejich práce v terénu.Slovenská agentura Promogroup vybaví své obchodní zástupce silným nástrojem pro podporu jejich práce v terénu.

Společnost Promogroup poskytuje svým zákazníkům merchandising včetně ochutnávek v největších řetězcích na celém Slovensku. Komplexní nabídka agentury pokrývá také organizování společenských akcí, zprostředkování obchodu a reklamy, cenový a anketový monitoring, spediční služby či personální leasing.

Z důvodů poskytování komfortnějšího servisu a zvýšení produktivity svých pracovníků se společnost rozhodla investovat do rozvoje podpory svých obchodních zástupců. Tento záměr splnil software HamiltonSFA, který využívá nejmodernější technologii z oblasti mobilních databází. Jedná se otevřený modulární systém skládající se z modulů Zákazníci, Produkty, Aktivity, Objednávky, Monitoring, Správa, Formuláře a Synchronizace. Obchodníkům v terénu HamiltonSFA zvýší produktivitu práce a informovanost. Lépe uspokojí zákazníka, zvýší image společnosti a zjednoduší sledování nákladů.


Komentáře