Software View 3 pro virtualizaci desktopů uvedl na trh VMware

View 3, modernizované řešení pro virtualizaci koncových zařízení, které umožňuje oddělit software a data osobního počítače od konkrétního fyzického zařízení a umístění, uvedla na trh společnost VMware.View 3, modernizované řešení pro virtualizaci koncových zařízení, které umožňuje oddělit software a data osobního počítače od konkrétního fyzického zařízení a umístění, uvedla na trh společnost VMware.
VMware View 3 vytváří personalizovaný pohled na uživatelovu pracovní plochu, aplikace a data – tzv. „myView“ - který je prostřednictvím zabezpečeného přístupu k dispozici kdykoli a téměř na jakémkoli zařízení. Tisíce „otisků“ virtuálních počítačů jsou uloženy v datových centrech využívajících virtualizační a řídící platformu VMware Infrastructure 3 a řešení VMware View 3 umožňuje IT oddělením spravovat tyto desktopy jednoduše, bezpečně a s podstatně nižšími náklady než dříve.
Produkty VMware View 3 jsou k dispozici ve dvou edicích:
• VMware View 3, Enterprise Edition: obsahuje VMware Infrastructure Enterprise Edition a VMware View Manager 3, pružný server pro řízení desktopů, který umožňuje IT správcům rychlou distribuci softwaru a stálou kontrolu nad činností uživatelů.
• VMware View 3, Premier Edition: obsahuje VMware Infrastructure Enterprise Edition, VMware View Manager 3 a VMware ThinApp, které slouží přímé virtualizaci aplikací bez prostřednictví „agentů“, a VMware View Composer, nový produkt, který umožňuje IT oddělením vytvářet virtuální desktopy prostřednictvím jednoho image, zvyšuje rychlost aktualizace desktopů a pomáhá snižovat nároky na úložné kapacity.


Komentáře