Správa obsahu od EMC využívá SOA

Novou platformu pro ECM (Enterprise Content Management, správa podnikového obsahu) –Documentum 6, která umožňuje rychlý a flexibilní vývoj, konfiguraci a nasazování aplikací pro správu obsahu dokumentů a dat – uvedla na trh společnost EMC.Novou platformu pro ECM (Enterprise Content Management, správa podnikového obsahu) –Documentum 6, která umožňuje rychlý a flexibilní vývoj, konfiguraci a nasazování aplikací pro správu obsahu dokumentů a dat – uvedla na trh společnost EMC.
Jádrem platformy Documentum 6 jsou přitom nová rozhraní API založené na službách (jde o SOA řešení Documentum Enterprise Content Services) a také nové vývojové nástroje (třeba Documentum Composer).
“Ke správě obsahu přistupujeme především jako k na dodavatelích nezávislému servisně orientovanému řešení. Tím EMC skutečně přetváří způsob, jakým organizace budují, konfigurují a nasazují současné aplikace pro správu obsahu,” řekl k uvedení novinky Balaji Yelamanchili, výkonný viceprezident a hlavní manažer divize správy a archivování obsahu ve společnosti EMC.
Novinka je klíčovou součástí nabídky produktů EMC Documentum, která zahrnuje software pro transakční content management, archivování, splnění zákonných norem a předpisů, správu interaktivního obsahu a platfromovou infrastrukturu.


Komentáře