Symantec vylepšuje podporu pro VMware

Řešení Veritas Cluster Server for VMware ESX a Veritas Application Director, která zlepšují možnosti produkčního využití prostředí VMware a zjednodušují správu virtuálních počítačů v datovém centru, vylepšila společnost Symantec.Řešení Veritas Cluster Server for VMware ESX a Veritas Application Director, která zlepšují možnosti produkčního využití prostředí VMware a zjednodušují správu virtuálních počítačů v datovém centru, vylepšila společnost Symantec.
Software Cluster Server for VMware ESX, podnikové řešení vysoké dostupnosti a obnovení po zhroucení nově poskytuje rozšířenou podporu prostředí důležitých podnikových aplikací, jako je Microsoft Exchange. Širší podporou replikace dat také zlepšuje možnosti obnovení po zhroucení. Software Application Director zavádí funkce pro správu heterogenních virtuálních počítačů. Tyto funkce umožňují řídit virtuální počítače a optimalizovat využití prostředků serverů ve velkých datových centrech se stovkami nebo dokonce tisíci fyzických serverů a virtuálních počítačů.
Tato rozšíření doplňují stávající řešení společnosti Symantec pro datová centra poskytující rozsáhlé funkce pro ochranu dat, vysokou dostupnost, obnovení po zhroucení a správu úložišť ve fyzických i virtuálních prostředích.
Společnost Symantec nabízí kromě softwaru Cluster Server for VMware ESX a Application Director pro prostředí VMware další funkce také ve svých řešeních Veritas CommandCentral Storage a Veritas NetBackup.
„Společnost Symantec řeší závažné problémy spojené se správou současných složitých datových center poskytnutím jediné platformy, která je schopna omezit prostoje a zlepšit možnosti správy v heterogenních prostředích virtuálních a fyzických serverů,“ řekl Mark Lohmeyer, vicepresident zodpovědný za skupinu produktů Server Foundation, společnost Symantec. „Organizace mají nyní řešení, které jim umožní bez obav zavést virtualizaci serverů do produkčních prostředí, protože zabraňuje prostojům hlavních aplikací a pomáhá jim lépe spravovat rychle rostoucí směsici fyzických a virtuálních serverů.


Komentáře