Udržte si přehled nad chodem klíčových firemních aplikací

Inovovanou verzi softwaru Symantec i3 uvedla na trh společnost Symantec. Ten proaktivně sleduje, analyzuje a diagnostikuje omezení výkonu a dostupnosti u důležitých podnikových aplikací.Inovovanou verzi softwaru Symantec i3 uvedla na trh společnost Symantec. Ten proaktivně sleduje, analyzuje a diagnostikuje omezení výkonu a dostupnosti u důležitých podnikových aplikací.
Vylepšení softwaru Symantec i3 zahrnují rychlejší řešení problémů s výkonem aplikací, další usnadnění správy či lepší integraci se staršími aplikacemi. Například panel Application Service Dashboard poskytuje konsolidované a přizpůsobené zobrazení relevantních parametrů sledovaných systémů. Spolu s panelem Application Service Dashboard 2.0 jsou nově k dispozici také portlety, které umožní sledování prostředí Microsoft, včetně prostředí SQL Server a .NET, virtuálních strojů J2EE a prostředí Oracle a SAP.
Součástí nejnovější verze je i sada SDK, která umožňuje zákazníkům a partnerům vytvářet pro starší, vlastní nebo krabicové aplikace řešení s přidanou hodnotou poskytující přehled o výkonu aplikací. Navíc je aktualizována robustní databáze znalostí a knihovna poradenských informací společnosti Symantec.
Software Symantec i3 8.0 je dostupný za cenu 1 500 dolarů za každý fyzický procesor.


Komentáře