Veritas dokáže optimalizovat firemní úložiště

Inovovanou verzi skupiny produktů Veritas CommandCentral 5.0 představila společnost Symantec. Jde o klíčovou součást iniciativy Storage United, jejímž cílem je pomoci organizacím řešit jejich nejnaléhavější problémy v oblasti úložišť jednotnou softwarově orientovanou metodou.Inovovanou verzi skupiny produktů Veritas CommandCentral 5.0 představila společnost Symantec. Jde o klíčovou součást iniciativy Storage United, jejímž cílem je pomoci organizacím řešit jejich nejnaléhavější problémy v oblasti úložišť jednotnou softwarově orientovanou metodou.
Řada CommandCentral 5.0 obsahuje aplikace CommandCentral Storage 5.0, CommandCentral Enterprise Reporter 5.0 a Process Automation Manager 5.0 a podle výrobce je jediným komplexním řešením správy prostředků úložišť (SRM) na trhu, které umožňuje optimalizaci využití úložišť, automatizaci procesů úložišť a přizpůsobení úložišť obchodním cílům.
Podle průzkumu společnosti Symantec jsou průměrné procentuální hodnoty využití úložišť v datových centrech velmi nízké a obvykle se pohybují kolem 30–40 %. Aplikace CommandCentral Storage 5.0 analyzuje celkovou spotřebu úložného prostoru v heterogenních fyzických a virtuálních prostředích, identifikuje úložný prostor, který je možno vrátit k dalšímu použití, a podle výrobce umožňuje organizacím zvýšit úroveň využití úložišť až o 40 procentních bodů.
Licence na skupinu produktů Veritas CommandCentral 5.0 se uděluje pro server, přičemž pevná cena za ni činí 25 000 dolarů.


Komentáře