Veritas NetBackup 6.5 sjednocuje technologie diskové ochrany dat

Inovovanou verzi podnikového řešení ochrany dat - Veritas NetBackup 6.5 – uvedla na trh společnost Symantec. Jedná se o součást její strategie Storage United, která si za cíl klade organizacím pomoci řešit nejnaléhavější problémy v oblasti úložišť jednotnou softwarově orientovanou metodou.Inovovanou verzi podnikového řešení ochrany dat - Veritas NetBackup 6.5 – uvedla na trh společnost Symantec. Jedná se o součást její strategie Storage United, která si za cíl klade organizacím pomoci řešit nejnaléhavější problémy v oblasti úložišť jednotnou softwarově orientovanou metodou.
„V softwaru NetBackup 6.5 je disk ve středu všeho dění,“ říká Matt Kixmoeller, šéf produktového managemetu ve společnost Symantec. „Software NetBackup 6.5 poskytuje platformu, která zákazníkům umožňuje nadále používat pásky, ale současně jim dává také možnost plně využít výhody několika technologií ochrany dat nové generace, jako jsou replikace, snímky, nepřetržitá ochrana dat a deduplikace.“
K novým funkcím a vylepšením softwaru NetBackup 6.5 patří rozsáhlé možnosti zálohování na disky, deduplikace dat, granulární obnovy v systémech VMware, integrace s inteligentními zálohovacími zařízeními a virtuálními páskovými knihovnami či správa heterogenních snímků.
Zároveň se softwarem NetBackup 6.5 představila společnost Symantec také volitelnou možnost stanovení ceny podnikového softwaru pro ochranu dat na základě kapacity. Při získávání licencí na software NetBackup mohou zákazníci zvolit model založený na kapacitě (založený na celkovém objemu chráněných dat) nebo mohou nadále používat tradiční model založený na počtu serverů.


Komentáře