Vylepšenou sadu middlewaru pro zpracování událostí představil Oracle

Zdokonalená sada Oracle Event Driven Architecture Suite (Oracle EDA Suite) je podle výrobce dokladem rychlé integrace technologie BEA do middlewaru Oracle Fusion – uživatelům tak firma nabízí komplexní funkce zpracování událostí.Zdokonalená sada Oracle Event Driven Architecture Suite (Oracle EDA Suite) je podle výrobce dokladem rychlé integrace technologie BEA do middlewaru Oracle Fusion – uživatelům tak firma nabízí komplexní funkce zpracování událostí.
Nová verze obsahuje Oracle Complex Event Processing 10g Release 3 (Oracle CEP 10g R3), dříve BEA WebLogic Event Server, komplexní platformu pro zpracování událostí, jež zahrnuje javový aplikační server založený na technologii OSGI.
Novinka umožňuje organizacím zjišťovat, filtrovat, analyzovat a korelovat různé obchodní události – včetně obchodů s akciemi, zadávání objednávek nebo žádostí o službu – na podporu informovaného rozhodování v reálném čase.
Oracle CEP 10g R3 poskytuje podle výrobce funkčně bohaté, deklarativní prostředí pro vývoj aplikací na zpracování událostí, které přispějí k lepšímu chodu podniku. Tento software dokáže zpracovávat několik proudů událostí a v reálném čase zjišťovat vzorce a trendy.
Mezi vylepšení v nové verzi produktů Oracle EDA Suite a Oracle CEP patří: mezipaměť distribuovaných a místních událostí včetně úzké integrace se službami distribuované datové mezipaměti Oracle Coherence, záznam a přehrávání událostí, konzola pro správu vizualizéru, funkce clusteringu a rozšířené nástroje pro vývoj v Javě.


Komentáře