Vylepšený WMware Fusion podporuje Leoparda i pokročilou 3D grafiku

VMware Fusion 1.1, bezplatnou aktualizaci svého softwaru VMware Fusion pro počítače Mac s procesorem Intel, uvedla na trh firma VMware.VMware Fusion 1.1, bezplatnou aktualizaci svého softwaru VMware Fusion pro počítače Mac s procesorem Intel, uvedla na trh firma VMware.
VMware Fusion umožňuje uživatelům pracujícím na platformě Mac používat současně operační systémy Mac OS X a Windows i nejrůznější aplikace pro PC. VMware Fusion 1.1 zahrnuje přes 25 rozšíření a vylepšení, jako například:

· Podpora systému Mac OS X Leopard
· Vylepšená podpora 3D grafiky se zkušební podporou DirectX 9.0
· Vylepšení funkce Unity produktu VMware Fusion
· Podpora diskových oddílů Microsoft Vista Boot Camp jako virtuálních strojů
· Jazykové lokalizace ve francouzštině, němčině a japonštině
· Celkové zvýšení výkonu.

Kromě toho VMware rovněž uvádí na trh VMware Importer (zatím v beta verzi) – nástroj, díky kterému mohou uživatelé VMware Fusion snadno a rychle importovat virtuální stroje vytvořené jinými dodavateli softwaru pro virtualizaci na platformě Mac.
„Řada našich uživatelů VMware Fusion poptávala podporu při práci s virtuálními stroji vytvořenými se softwarem třetích stran,“ pokračuje Chu. „Díky nástroji VMware Importer mohou zákazníci používající jiné virtualizační produkty třetích stran pro Mac snadno a bez problémů migrovat stávající virtuální stroje na VMware Fusion, a využít tak naše intuitivní uživatelské rozhraní v rámci stabilní, pokročilé a výkonné platformy pro virtualizaci.


Komentáře