Windows 7 Release Candidate jsou již ke stažení z internetu!

Microsoft na svém webu informoval uživatele zaregistrované do sítí TechNet a MSDN, že si mohou Windows 7 RC stáhnout s předstihem.


Microsoft na svém webu informoval uživatele zaregistrované do sítí TechNet a MSDN, že si mohou Windows 7 RC stáhnout s předstihem. Většina komentátorů také očekávala, že Microsoft bude mít k dispozici build Windows 7 RC již ke konci dubna.

Co se týká uživatelů, kteří dosud používali beta verzi Windows 7, Microsoft již dříve informoval o tom, že bude potřeba ji pro RC verzi nejprve odinstalovat a vrátit se nejprve do prostředí Visty, ze které pak bude možné nové vydání Windows 7 instalovat a nebo udělat čistou instalaci na prázdný disk. Microsoft však uvolnil instrukce, jak obejít hlášku, která uživatelům nemá dovolit instalaci Release Candidate verze na betu. Více viz blog MSDN.

Podle dalších informací by RC verze Windows 7 měla být k dispozici v anglické, německé, japonské, francouzské a španělské verzi. Češtiny se dočkáme až u finálního produktu, jehož vydání je tímto opět o kousek blíže.Komentáře