Windows Server 2008: Hyper-V RC1 k dispozici ke stažení

Společnost Microsoft dokončila novou release candidate verzi virtualizačního rozšíření pro Windows Server 2008. Podle všeho by se mělo jednat o poslední předfinální verzi před odesláním Hyper-V do výroby.Společnost Microsoft dokončila novou release candidate verzi virtualizačního rozšíření pro Windows Server 2008. Podle všeho by se mělo jednat o poslední předfinální verzi před odesláním Hyper-V do výroby.

Hyper-V RC1 je k dispozici ke stažení od tohoto týdne ze stránek Microsoftu a k dispozici je i v českém jazyce. Ke stažení je 32-bitová i 64-bitová verze.

Oproti předchozí RC0 verzi, vydané zhruba před dvěma měsíci, došlo podle vyjádření Microsoftu ke zvýšení bezpečnosti, stability, výkonu a kompatibility, proto je všem uživatelům Hyper-V doporučeno touto aktualizací nahradit starší verzi. Jakmile je jednou Hyper-V RC1 nainstalovaná, již ji nejde ze systému odebrat, informuje popis k aktualizaci.
Nenechte si ujít:
Windows Server 2008 bez opony

Windows Server 2008, SQL Server 2008 a Visual Studio 2008 vstupují na trh

Microsoft vyvíjí od základů nový operační systém

Jeff Woolsey, senior manažer pro virtualizaci Windows Server 2008 potvrdil, že se má jednat o poslední plánovaný krok před začátkem výroby, která značí, že vývoj softwaru je hotov. Microsoft slíbil, že Hyper-V bude k dispozici 180 dní po vypuštění operačního systému Windows Server 2008, což bylo 28. února 2008.

Zdroj: Infoworld.com


Komentáře