Zrychlete si vývoj mobilních aplikací

Compuware Uniface 9.2 zrychluje vývoj mobilních aplikací a architektur orientovaných na službyCompuware Uniface 9.2 zrychluje vývoj mobilních aplikací a architektur orientovaných na služby
Dostupnost sady pro vývoj podnikových aplikací Compuware Uniface 9.2 Application Platform Suite oznámila Compuware. Nová verze urychluje vývoj a nasazení podnikových aplikací, nově podporuje i mobilní zařízení a obsahuje rozsáhlou podporu pro architektury orientované na služby (SOA) a technologie webových služeb.
Uvedením této verze se Uniface 9.2 podle výrobce stává jedním z mála vývojářských nástrojů, který nasazuje aplikace na prakticky jakékoliv platformě, od mainframů až po mobilní zařízení. Kromě podpory nasazování podnikových aplikací na rozličných platformách podporuje Uniface rovněž Windows Vista a mobilní zařízení. Nová funkčnost Uniface Mobile podporuje Microsoft Windows Mobile a poskytuje spojení přes nejrozšířenější bezdrátové technologie.
Uniface 9.2 obsahuje integrované verze celé sady Uniface Application Platform Suite, včetně Uniface, Uniface Web Application Server a Uniface Flow. Funkce portálu Uniface Portal na aplikačním serveru Uniface Web Application Server zjednodušují zaměstnancům i externím zákazníkům přístup k dokumentům, databázovým výstupům a podnikovým aplikacím přes webové rozhraní. Uniface Flow je naopak klíčový nástroj společnosti Compuware pro modelování, integraci a řízení obchodních procesů.
„Současné IT firmy chtějí rychle vyvíjet podnikové aplikace a nasazovat je na rozličných platformách, od mobilních až po mainframy,” řekl Aad van Schetsen, vicepresident pro řešení Uniface společnosti Compuware. „Compuware Uniface 9.2 pomůže našim zákazníkům využít přínosy SOA a mobilních technologií pro vývoj nových a modernizaci stávajících aplikací.


Komentáře