Hitachi Data Systems přináší cloudová enterprise řešení

Společnost Hitachi Data Systems uvedla první integrované řešení File Sync and Share pro enterprise zákazníky včetně zabezpečení pro mobilní pracovníky. Nová cloudová řešení HDS snižují celkové náklady o 60 % a prostor potřebný pro zálohování o 30 %.

Hitachi Data Systems přináší cloudová enterprise řešení


Společnost Hitachi Data Systems Corporation (HDS) představila nová řešení a služby, které umožňují enterprise zákazníkům snáze přejít na cloud computing , jejich mobilním zaměstnancům pracovat bezpečněji a spolehlivěji a koncovým uživatelům jejich IT poskytnou lepší uživatelskou zkušenost. Rodina cloudových služeb a řešení Hitachi Data Systems nabízí nové možnosti, které  pomohou zvládat rozmanité požadavky na IT. Tyto požadavky zahrnují explozivní růst nestrukturovaných dat, uživatelské očekávání dostupnosti informací odkudkoli a požadavek zajistit bezpečnost, jednoduchost a ochranu všech dat, ať jsou uložena kdekoliv. S dnešní novou nabídkou HDS mohou zákazníci dosáhnout přínosů cloudu, z hlediska nákladů a elasticity, snížením kapitálových i provozních nákladů:

  • Hitachi Content Platform Anywhere: první integrované řešení synchronizace a sdílení souborů pro enterprise uživatele, které postavil, prodává a podporuje jediný dodavatel. Přináší podnikům bezpečnou mobilitu - umožňuje uživatelům přistupovat k datům a spolupracovat z jakéhokoli zařízení, z libovolného místa, kdykoliv, a snadno sdílet soubory. Data přitom zůstávají pod kontrolou IT, zabezpečená a splňující právní požadavky, na rozdíl od služeb sdílení souborů určených pro spotřebitelský trh, které těžko získávají důvěru IT oddělení enterprise zákazníků. HCP Anywhere je postavena především pro enterprise firmy a předbíhá alternativní produkty jednoduchostí instalace a snadným řízením důležité, ale málokdy diskutované problematiky šifrování, vlastnictví klíče a právních podmínek služby.
  • Nová verze Hitachi Content Platform (HCP): jednotná integrovaná cloud storage platforma pro ochranu dat, podnikovou mobilitu a obsahový cloud je vybavená nejvyspělejší správou metadat na trhu a staví základy pro Big Data a analytiku.
  • Hitachi Cloud Services: zpřístupnění zabezpečeného, robustního, off-premise content cloudu, spravovaného HDS, enterprise zákazníkům.
  • Hitachi Cloud Service Provider Program: partnerská řešení public cloud postavená na cloudové infrastruktuře a řešeních HDS, součást nového rámce HDS pro cloud partnerství.


„I když možnosti synchronizace souborů a sdílení pro spotřebitelský trh jsou k dispozici již delší dobu, varianty pro enterprise uživatele se právě začínají objevovat,“ říká Terri McClure, senior analytik společnosti ESG. „S tímto novým cloudovým balíčkem HDS velmi přitažlivě obaluje silné jádro poskytovatele řešení na enterprise úrovni dužinou uživatelského pocitu známého ze spotřebitelských produktů. Jejich nová aplikace a platforma HCP Anywhere by měla být zvláště atraktivní pro koncové uživatele obezřetné v oblasti zabezpečení, kteří potřebují uzamknout přístup k obchodním datům, a přitom poskytovat vlastnosti cloudu a takovou podporu, která uspokojí požadavky koncových uživatelů na přístup k datům z více různých zařízení.Úvodní foto: © T. L. Furrer - Fotolia.com


Komentáře