Hitachi Data Systems přináší cloudová enterprise řešení

Společnost Hitachi Data Systems uvedla první integrované řešení File Sync and Share pro enterprise zákazníky včetně zabezpečení pro mobilní pracovníky. Nová cloudová řešení HDS snižují celkové náklady o 60 % a prostor potřebný pro zálohování o 30 %.

Hitachi Data Systems přináší cloudová enterprise řešeníHDS má ve své skupině zákazníků důvěryhodnou reputaci a finanční parametry jeho řešení pro synchronizaci a sdílení souborů jsou velmi přesvědčivé. S takovou integrací s back-endem, samoobslužností a možnostmi řízení a správy, jaké HDS nabízí dnes a plánuje přidat další, se zdá, že na trh přináší opravdu důkladné řešení synchronizace a sdílení.“

„Náš jedinečný přístup ke cloudu umožňuje zákazníkům vybrat si nejlepší možná řešení jejich potřeb, a to svým vlastním tempem a způsobem, který dává smysl pro jejich podnikání,“ řekl John Mansfield, exekutivní viceprezident pro globální strategii a rozvoj Hitachi Data Systems. „Naše  cloudové portfolio znamená víc, než jen řešení problémů kterým zákazníci čelí dnes – připravuje je na to, co přijde příště. Trendy jako Big Data, BYOD, souborové služby nové generace, bezpečné cloudy, distribuované IT, a automatizace, řízení a analýzy založené na metadatech, se rychle stávají všudypřítomné. Produkty a služby, které dnes oznamujeme, umožňují enterprise organizacím využívat cloud a sdílení souborů v něm způsoby, jaké nebyly nikdy dříve možné. To, že zákazníci mohou dále inovovat pomocí informací ve vyvíjejícím se IT průmyslu, je právě díky novým nabídkám, jako je tato.“

HDS poskytuje bezpečné, flexibilní, škálovatelné a snadno spravovatelné infrastruktury pro privátní, hybridní i veřejné cloudy, které umožňují firmám snížit celkové náklady na vlastnictví, splnění SLA a zlepšení provozní efektivity. Jádrem HDS cloudových řešení je sada osvědčených cloud-enabled platforem, které podporují unified, virtualizovaná a distribuovaná prostředí běžná v současných organizacích. Cloudová řešení HDS založená na HCP organizacím umožní realizovat některé z těchto přínosů:

  • Snížení celkových nákladů o 60 %.
  • Snížení kapacity potřebné pro zálohování až o 30 %.
  • Odložení nákupu nových datových kapacit o 2 roky.
  • Správu až 5 krát více terabajtů jedním administrátorem.


HCP Anywhere: Enterprise parametry pro mobilní pracovní sílu HCP Anywhere je v oboru první plně integrované on-premises řešení pro bezpečné zabezpečené sdílení souborů a synchronizaci. HCP Anywhere je enterprise- a internet-ready. Jednoduše řečeno HCP Anywhere umožňuje zaměstnancům přístup k jakýmkoli datům, odkudkoli a kdykoli, z jakéhokoli zařízení. Ale také dává kontrolu nad firemními daty zpět firmám tím, že end-to-end řešení sdílení souborů je implementováno bezpečně, spolehlivě a s korporátním dohledem.

HCP Anywhere je velmi snadné nainstalovat, implementovat a spravovat, pro IT oddělení stejně jako pro uživatele. Žádné školení koncových uživatelů není třeba, je jim k dispozici samoobslužný portál. Pracuje se stávajícími IT postupy a procesy a není třeba jej zálohovat. Koncoví uživatelé si mohou stáhnout klienta HCP Anywhere pro své iOS zařízení z obchodu Apple iTunes.

Uživatelé si jednoduše uloží soubory do své složky HCP Anywhere a tím se okamžitě stanou mobilními. HCP Anywhere automaticky synchronizuje všechna registrovaná zařízení a zpřístupňuje soubory i prostřednictvím webových prohlížečů. Uživatelé si mohou přinést svá vlastní zařízení a mají přístup k pracovním souborům kdekoliv, nejen ve svých kancelářích. Mohou také soubory bezpečně sdílet s řízením přístupu, časově omezenými odkazy.

IT dostane snadnou správu s provázaným managementem mobilních zařízení, auditingem a plnou integrací s Microsoft Active Directory, takže je snadné přidávat a řídit velké množství uživatelů. Uživatelé mohou odesílat odkazy namísto příloh, čímž se drasticky sníží potřeba ukládání dat e-mailů a zatížení sítě. Tento software používá k ukládání, ochraně, sdílení, synchronizaci, zabezpečení a správě dat HCP, nejefektivnější, snadno škálovatelné objektové úložiště s nejvyšší datovou hustotou, které data single-instancuje (deduplikuje), kompresuje a ukládá tak, že je není nutno zálohovat na pásku. Kromě synchronizace a sdílení HCP Anywhere přináší do IT kvalitní cloud storage platformu, která pracuje s moderními i budoucími workloady. S HCP Anywhere organizace můžou:

  • Bezpečně umožnit mobilitu a Bring-your-own-device (BYOD) funkcionality.
  • Zlepšením přístupu k informacím pohánět obchodní růst.
  • Zvýšením efektivity IT řídit náklady.
  • Snížit ztráty dat způsobené nepoctivými aplikacemi.
  • Zamezit právním problémům a problémům s úřady vyplývajícím z nespolehlivého umístění dat na neznámých uživatelských zařízeních.

 Úvodní foto: © T. L. Furrer - Fotolia.com


Komentáře