Na lovu moderního malwaru - interaktivní webináře

Týden, na který jsme všichni čekali… v polovině února proběhne Security SOS Week, který vám pomůže zjistit, jak odhalit a zastavit moderní typy malwaru, jak bezpečně využívat cloud a jak se nenechat nachytat phishingem. Sérii živých hodinových interaktivních webinářů o aktuálních malwarových hrozbách povede přední český bezpečnostní expert Michal Hebeda ze společnosti Sophos.

Na lovu moderního malwaru - interaktivní webináře


Registrujte se ještě dnes – počet účastníků webinářů je omezen. Pokud se webináře nemůžete zúčastnit, nezapomeňte se i tak zaregistrovat. Po události automaticky obdržíte odkaz na záznam akce.

Detekce hrozeb – Triky a pasti malwaru

Úterý 11. února 2020 | 10.00–11.00

Během tohoto webináře se s vámi Michal Hebeda podělí o zkušenosti s aktuálními postupy kyberzločinců a hackerů. Zjistíte, jak detekovat a zastavit moderní malwarové útoky a jak proti nim spolehlivě zabezpečit vaši síť i koncová zařízení.

Naučte se milovat cloud

Středa 12. února 2020 | 10.00–11.00

Cloud vás sice zbaví starosti o servery, jejich provoz, připojení k síti nebo softwarové aktualizace, ale zároveň nutně vyvolává otázky kolem bezpečnosti vašich aplikací a dat. Michal Hebeda popíše bezpečnostní rizika využívání cloudových služeb a vysvětlí způsoby, jak se s nimi vypořádat.

Phishing a soukromí – Chraňte svoji online identitu

Čtvrtek 13. února 2020 | 10.00–11.00

Phishing je stále velmi oblíbeným nástrojem kyberzločinců. Využijí jakoukoli informaci, kterou se jim o vás podaří získat, a připravují se na účinný, těžko rozpoznatelný útok. Bezpečnostní expert Michal Hebeda vám poradí, jak se bránit vyzrazení zneužitelných informací a nenechat se nachytat.

Sophos nabízí vždycky něco navíc - prvních 10 účastníků všech tří webinářů získá jako dárek stylový batoh.

Úvodní foto: Sophos


Komentáře