Přijďte na IBM Think Digital 2020

Když vy nemůžete na superinformační konferenci IBM, tak ona přijde za vámi. Usaďte se pohodlně za monitor. Bude to informačně nabité. On-line konference se koná 5. a 6. května.

Přijďte na IBM Think Digital 2020


Výhodou konference je, že na rozdíl od té klasické nemusíte platit ani tisíce ani stovky dolarů za vstupenku. Vše je kompletně zdarma. Dokonce i speciální vzdělávací přednášky jsou zdarma a certifikaci můžete získat za pouhých 75 dolarů. A to je nabídka, které se nedá odolat.

Součástí digitální konference je samozřejmě možná vaše účast na keynote prezentacích i jednotlivých seminářích a workshopech, včetně živých vystoupení s možností pokládat přítomným expertům otázky.

Kompletní obsah konference najdete zde., jak vidíte, je to nabité a bylo by škoda, kdybyste chyběli. Okuste na vlastní kůži chuť globální konference v pohodlí vlastního domova či kanceláře.

O čem se tedy bude mluvit? Získáte nejnovější informace o umělé inteligenci, o cloudových technologií, IT bezpečnosti a samozřejmě i o infrastruktuře. Dozvíte se také, jak vám technologie IBM mohou pomoci restartovat a obnovit byznys v době po koronaviru a jak začít s transformací byznysu na digitální podobu. Program si můžete sestavit vlastní, zcela podle svých preferencí.

Hlavním řečníkem bude generální ředitel společnosti IBM Arvind Krishna.

Registrace na akci je zde >>

Úvodní foto: IBM


Komentáře