Abacus se stává CPU Channel Providerem AMD

Společnost Abacus Computer, která se zabývá distribucí komponent a periférií, spotřební elektroniky Evolve a výrobou počítačů a serverů získává status AMD CPU Channel Provider.Společnost Abacus Computer, která se zabývá distribucí komponent a periférií, spotřební elektroniky Evolve a výrobou počítačů a serverů získává status AMD CPU Channel Provider.

Abacus se tak stává oficiálním zdrojem v distribučním kanále a dodavatelem mobilních, desktopových i serverových procesorů značky AMD v České republice.

Vedle statusu AMD Opteron Solution Provider, který Abacus získal již dříve díky své pozici na českém serverovém trhu jako největší regionální (CZ, SK, PL) výrobce serverů s procesory AMD Opteron, tak přichází další krok k lepším dodávkám produktů společnosti AMD zákazníkům společnosti Abacus.

Firma AMD si mimo jiné vybrala společnost Abacus Computer za Opteron Launch Partnera pro český trh při příchodu nové generace těchto nových serverových procesorů v roce 2007.

Zkušební konfiguraci serveru s procesory Opteron dle svých potřeb si může každý zájemce vyzkoušet na adrese www.konfiguruj.to.


Komentáře