Adastra kupuje Reporters

Adastra a společnost Reporters oznamují, že s platností od 16. srpna 2007 se Reporters, specialista na Corporate Performance Management (CPM), připojuje ke skupině Adastra Corporation, mezinárodní konzultační a softwarové společnosti. Reporters budou působit jako samostatná společnost v nezměněné podobě i zaměření.Adastra a společnost Reporters oznamují, že s platností od 16. srpna 2007 se Reporters, specialista na Corporate Performance Management (CPM), připojuje ke skupině Adastra Corporation, mezinárodní konzultační a softwarové společnosti. Reporters budou působit jako samostatná společnost v nezměněné podobě i zaměření.

„Portfolia obou firem jsou si blízká a vzájemně se doplňují. Z akvizice dynamické firmy jako jsou Reporters nelze mít než upřímnou radost,“ říká Jan Červinka, generální ředitel, Adastra Corporation. „Tržby Adastry i díky akvizici Reporters letos překročí hranici jedné miliardy Kč, která je dalším milníkem na cestě budovat významnou firmu ve svém oboru. “

„Abychom zachovali jedinečnou „startup“ kulturu Reporters, bude firma nadále fungovat pod svou značkou v samostatném subjektu profilujícím se především v oblasti CPM se specializací na platformu Cognos,“ dodává Jan Červinka. „Pro obě firmy je příslušnost k jedné skupině příležitostí lépe sloužit svým klientům i dále expandovat na českém i mezinárodním trhu.


Komentáře