Atlas a Centrum se spojují

Atlas a Centrum se spojují pod jedním vlastníkem. Cílem spojení je podle představitelů obou firem rychlejší růst obou organizací. Značky a služby zůstanou zachovány a budou se rozvíjet společně. Nová firma se na Slovensku stala lídrem, v České republice je dvojkou (po Seznamu).Atlas a Centrum se spojují pod jedním vlastníkem. Cílem spojení je podle představitelů obou firem rychlejší růst obou organizací. Značky a služby zůstanou zachovány a budou se rozvíjet společně.
Nová firma se na Slovensku stala lídrem, v České republice je dvojkou (po Seznamu).
Předsedou představenstva byl jmenován dosavadní výkonný ředitel společnosti NetCentrum Pavel Mucha. Dosavadní výkonní ředitelé všech společností zůstávají ve svých pozicích.
,,Cílem spojení je rychlejší růst v Čechách a na Slovensku,“ říká předseda představenstva ve všech společnostech Pavel Mucha a první kroky popisuje následovně: ,,Právě dnes startuje integrační proces, který má za úkol spojit know-how, talenty a kulturu obou společností“.
Značky a služby zůstanou zachovány a budou se nadále rozvíjet společně. Uživatelé mohou těšit také na zcela nové služby, u nichž bude kladen velký důraz na odladění a na přínos pro běžný život. Reklamní zadavatelé se prý zase mohou těšit na zcela nové možnosti v oslovování nových zákazníků.
Mezi poradce transakce patřily například společnosti Wood & Co, PricewaterhouseCoopers, Glatzova & Co a Freshfields Freshfields Bruckhaus Deringer.
Obě společnosti se přestěhují do společných prostor během první poloviny roku.
Atlas a Centrum pro tuto příležitost spustilo speciální webovou stránku www.spojeno.cz, kde zájemci naleznou všechny potřebné informace o spojení obou firem a budou moci přispět svým tipem na nové služby či na zlepšení stávajících služeb.


Komentáře