Autodesk koupil Hanna Strategies

Autodesk ohlásil, že dokončil akvizici společnosti Hanna Strategies, se kterou již posledních pět let úzce spolupracoval na vývoji návrhářského softwaru pro výrobu a stavebnictví.Autodesk ohlásil, že dokončil akvizici společnosti Hanna Strategies, se kterou již posledních pět let úzce spolupracoval na vývoji návrhářského softwaru pro výrobu a stavebnictví.

Hanna Strategies má vývojová centra v čínské Šanghaji, americké Atlantě a v indickém Pune a vznik jednotného týmu umožní zvýší účinnosti a kapacity vývojových operací Autodesku. Navíc se bude snažit zvyšovat i příležitosti, jak přilákat a rozvíjet technicky zaměřené studenty a zkušené profesionály v Číně.

Již v roce 2006 Autodesk odkoupil ve společnosti Hanna Strategies vlastnický podíl a nyní získává zbývající část. Podmínky transakce nebyly zveřejněny. Samir Hanna, prezident, a Chien-Ming Huang, generální ředitel společnosti Hanna Strategies, přejdou po dokončení akvizice do společnosti Autodesk. Samir Hanna nastoupí na pozici viceprezidenta divize Manufacturing Solutions a Chien-Ming Huang se stane viceprezidentem střediska Autodesk China Application Development Center.

Přečtěte si také:
Geoprostorové technologie Autodesku jako open source
On-line textový procesor Buzzword do náručí Adobe


Komentáře