Betaverze Windows 7 přijde již příští měsíc

První betaverze chystaného operačního systému Windows 7 by měla být dostupná již v lednu 2009. Objevují se dokonce i spekulace na konkrétní datum jejího vypuštění.První betaverze chystaného operačního systému Windows 7 by měla být dostupná již v lednu 2009. Objevují se dokonce i spekulace na konkrétní datum jejího vypuštění.

Informace, která vzbudila zájem komentátorů, byla zveřejněna na MSDN Developer Conference, kde jsou umisťovány informace o všech nadcházejících akcích Microsoftu. Konkrétně je zde také zmíněno, že všichni účastníci Microsoftem sponzorovaných roadshow, které proběhnou od začátku prosince do poloviny února , dostanou poštou DVD s Windows 7 Beta 1.

Microsoft sice oficiálně datum vypuštění betaverze Windows 7 neuvedl, ale některé reporty spekulují o termínu 13. ledna 2009 a dále by jej měli dostat přímo do ruky účastníci Microsoft's Developer Conference dne 14. ledna 2009.

První betaverze by měla přinést již prakticky kompletní kód s úplným API, což alfa verzi vypuštěné v říjnu zatím chybělo a tím pádem by měla být již mnohem použitelnější pro seriózní testy.

Microsoft také stále nepotvrdil oficiální datum dokončení Windows 7, nicméně stále častěji se mluví o tom, že by měl být nakonec přecejen dokončen ještě před koncem příštího roku.

Nenechte si ujít:
Co přinese Service Pack 2 pro Vistu?

Microsoft vylepší ve Windows 7 další problematickou funkci z Visty - UAC

Microsoft vyvíjí zcela nový operační systém Midori

Microsoft upřesnil datum vydání Windows 7

Microsoft opravuje chyby v Service Packu 1 pro Vistu

Výzkum: Třetina nových PC je downgradovaná z Visty na Windows XP


Komentáře