CA má nového ředitele pro ČR a SR

Společnost CA jmenovala Karla Schmidtmayera ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Ve své pozici bude zodpovědný za další růst a rozvoj společnosti v obou zemích.Společnost CA jmenovala Karla Schmidtmayera ředitelem pro Českou republiku a Slovensko. Ve své pozici bude zodpovědný za další růst a rozvoj společnosti v obou zemích.

Karel Schmidtmayer pracuje ve společnosti CA již čtvrtým rokem, naposledy na pozici Sales Account Managere. Za svou práci získal mnohá ocenění, nejvýznamnějším z nich je členství v Compass Clubu a to po tři roky za sebou. Členy tohoto prestižního klubu se stávají nejúspěšnější manažeři prodeje společnosti CA z celého světa.


Karel Schmidtmayer je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze se specializací informační technologie (větší obrázek).

Před nastoupením do společnosti CA působil Karel Schmidtmayer v IBM Czech Republic jako Field Sales Representative a zodpovídal za prodeje společnosti na Moravě. Ve své pozici vedl regionální tým a měl na starosti rovněž rozvoj partnerské sítě.

Foto: CAKomentáře