Centrum pro podporu svých partnerů i zákazníků otevřel v Česku Oracle

Oracle Partner Hub, jež představuje komplexní souhrn služeb pro podporu růstu partnerských organizací a jejich byznysu, otevřela v Praze firma Oracle. Koncept Hubu spojuje technické znalosti, profesionální služby a marketing s cílem zajistit partnerům maximální možnou podporu.Oracle Partner Hub, jež představuje komplexní souhrn služeb pro podporu růstu partnerských organizací a jejich byznysu, otevřela v Praze firma Oracle. Koncept Hubu spojuje technické znalosti, profesionální služby a marketing s cílem zajistit partnerům maximální možnou podporu.
Oracle Partner Hub zahrnuje pod jednu střechu Oracle Studio (prostor pro prezentace, setkání a marketingové akce), Oracle Academy (specializovaná školení Oracle za výhodných podmínek) a Oracle Migration Center (služby technické podpory při migraci na Oracle). Kromě Prahy existují Oracle Partner Huby v Istanbulu, Krakově a v Moskvě.
„O informačních technologiích by se mělo uvažovat v souvislosti se současnou finanční krizí jako o akcelerátoru růstu. Oracle svým partnerům pomáhá tím, že prohlubuje současné partnerské aktivity, umožňuje sdílet zkušenosti a poskytuje podporu pro migraci, trénink, marketing a prodej,“ prohlásil na slavnostním otevření konceptu Partner HUB Alfonso Di Ianni, SVP společnosti Oracle pro region EE & CIS.
„Oracle se dlouhodobě zaměřuje na podporu partnerských organizací a rozvoj jejich byznysu. Partner HUB tyto aktivity integruje do komplexního balíku služeb určených k získání konkurenčních výhod v oblasti technické podpory, vzdělávání a marketingu,“ řekl Milan Sameš, generální ředitel Oracle Czech.
Oracle Studio slouží jako reprezentativní místo, kde se partneři mohou setkávat se svými zákazníky a prezentovat svá řešení postavená na technologiích Oracle. Je otevřeno všem partnerům, kteří jsou členy programu Oracle Partner Network (OPN). Jeho služby jsou k dispozici bezplatně, pokud partner dosáhne tržeb, k nimž se zavázal.
Oracle Academy nabízí specializovaná školení pro partnery. Program pokrývá celé spektrum produktů a aplikací Oracle a byl navržen s ohledem na potřeby partnerů. Například krátké trvání kurzů umožňuje partnerům zkrátit dobu mimo kancelář na minimum.
Oracle ISV Migration Center podporuje práci ISV partnerů při migraci řešení na technologie Oracle nebo při upgradu řešení, aby využívala nejnovější technologie Oracle. Bezplatně je zde k dispozici odborné poradenstv


Komentáře