Computerworld vyhlašuje soutěž o nejzábavnější video s tématikou IT

Svět informačních technologií vytváří vlastní svébytnou subkulturu plnou humorných situací, které často pobaví jen skutečné „ajťáky“. Ty nejpovedenější ovšem mohou oslovit i laickou veřejnost. Zapojte se do videosoutěže o „Nejzábavnější video s tématikou IT“ a můžete vyhrát některou ze zajímavých cen.

Computerworld vyhlašuje soutěž o nejzábavnější video s tématikou IT


Společnost IDG ČR vyhlašuje první ročník soutěže, která by mohla obohatit sbírky humorných videí v internetu nebo aspoň upozornit na ta nejpovedenější. Pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát tablet Energy Sistem X10 Quad. Šikovné desetipalcové zařízení, které běží na Androidu 4.2 Jelly Bean, nabízí svižný čtyřjádrový procesor s výkonem 1,6 GHz a dostatek výkonu pro hraní her, sledování filmů nebo prohlížení internetu.

Účastníci soutěže mohou, ale nemusí vytvořit nebo jen zachytit vlastní původní video, které má podle nich šanci pobavit ostatní. Do soutěže se ovšem mohou zapojit i hledači zakopaných hřiven, kteří v internetových videoarchivech objeví zábavná videa vytvořená někým jiným a upozorní nás na ně. Redakce si vyhrazuje právo neuveřejnit takové video, které by porušovalo zákon, etický kodex, apod. V případě odkazů na duplicitní videa bude zařazen soutěžní příspěvek, který byl do soutěže zaregistrován dříve.

Soutěžit s námi můžete do 18.5. 2014. Poté proběhne vyhodnocení všech zaslaných příspěvků a vyhlášení vítězů.

Videa můžete registrovat na samostatné stránce.

 


Úvodní foto: © Kurhan - Fotolia.com


Komentáře