ERP na Invexu v plné parádě

Silné zastoupení měla na Invexu tradičně oblast informačních či ERP systémů, kde nechyběla taková jména jako Abra Software, Cígler Software, J.K.R, LCS International nebo DC Concept atd.Silné zastoupení měla na Invexu tradičně oblast informačních či ERP systémů, kde nechyběla taková jména jako Abra Software, Cígler Software, J.K.R, LCS International nebo DC Concept atd.
Společnost J.K.R. zde poprvé představila nový ERP systém pod označením Byznys VR. V něm výrobce především pozvednul úroveň uživatelského komfortu a ergonomie rozhraní a připravil jej pro prostředí Windows Vista a MS Office System 2007. Byznys VR je tak nyní schopen spolupracovat s Wordem (zapisovat přímo do dokumentů informace uložené v ERP atd.) a podporuje tzv. gadgety (miniaplikace zobrazující se na ploše OS, které mohou například poskytovat přehled o stavu určitých ukazatelů – zobrazení financí v pokladně, pohledávek, kalendářových záznamů apod. – bez spuštěné ERP aplikace. Klíčovou novinkou je ovšem modul Projektové řízení, který poskytne potřebné nástroje uživatelům, kteří si potřebují udržovat přehled nad realizací komplexních akcí ve firmě či organizaci.
S informačním systémem Money S5 určeným pro malé a především střední firmy, jenž byl uveden na trh teprve letos na podzim a představoval tak čerstvou novinku v nabídce výrobce, se na výstavišti pochlubil Cígler Software, který zde S5 také oficiálně pokřtil.


Komentáře