Extreme Networks se připojila k Ecosystemu

Společnost Extreme Networks oznámila, že se připojila ke skupině s názvem Carrier Ethernet Ecosystem. Ta byla založena společností Nortel proto, aby pomocí technologií a přijetím nových standardů dokázali operátoři budovat nové sítě vyhovující stále větším požadavkům zákazníků na přenos videa, VoIP a dalších služeb v metropolitních sítích.Společnost Extreme Networks oznámila, že se připojila ke skupině s názvem Carrier Ethernet Ecosystem. Ta byla založena společností Nortel proto, aby pomocí technologií a přijetím nových standardů dokázali operátoři budovat nové sítě vyhovující stále větším požadavkům zákazníků na přenos videa, VoIP a dalších služeb v metropolitních sítích.

“Jsme potěšeni, že jsme součástí skupiny Carrier Ethernet Ecosystem a že můžeme pracovat na urychlení přijetí technologií pro přenos dat, hlasu a videa v operátorských sítích - PBT,” řekl Peter Lunk, ředitel marketingu Extreme Networks pro poskytovatele služeb. “Schopnost propojení PBT, která byla předvedena na výstavě NXTcomm v Chicagu je výtečným příkladem toho, co jsme schopni dokázat, když pracujeme společně.”

Ecosystem plánuje, že v rámci skupiny propojí výrobce hardwaru a softwaru s výrobci komponent a síťových nástrojů, aby mohli společně propojit ethernetová řešení. Více informací o Ecosystem najdete na internetových stránkách ZDE.


Komentáře