GTS Novera od září zrychlí internetové připojení na 16 Mbit/s

Telekomunikační operátor GTS Novera oznámil, že od září navýší rychlost poskytovaného připojení k internetu až na 16 Mbit/s. Navýšení rychlostí je součástí změny v portfoliu nabízených variant internetových připojení přes ADSL.Telekomunikační operátor GTS Novera oznámil, že od září navýší rychlost poskytovaného připojení k internetu až na 16 Mbit/s. Navýšení rychlostí je součástí změny v portfoliu nabízených variant internetových připojení přes ADSL.

Dosavadní čtyři rychlostní profily budou nahrazeny dvěma novými o rychlostech 8 Mbit/s a 16 Mbit/s bez navýšení stávajících cen. Jedná se pravděpodobně o reakci na krok společnosti Telekom Austria Czech Republic, o kterém jsem informovali v článku Volný zrychluje připojení k internetu - na 16 Mbit/s.

„Připravujeme úpravu nabídky rychlostních variant, která přinese její zjednodušení. Změna se týká všech služeb, jejichž součástí je připojení k internetu přes ADSL. Příznivou zprávou je, že i přes razantní zvýšení přenosových rychlostí zůstanou zachovány současné ceny,“ komentuje plánované změny Pavel Brabenec, ředitel divize produktů a projektového řízení společnosti GTS Novera.

Dosavadně nabízené čtyři varianty přenosových rychlostí budou od 1. září nahrazeny pouze dvěma základními variantami o rychlostech 8 Mbit/s a 16 Mbit/s. Cenové tarify nových variant budou odpovídat současným cenám za připojení o rychlostech 2Mbit/s a 4Mbit/s, tedy 395 Kč respektive 595 Kč měsíčně bez DPH.

Úprava přenosových rychlostí se vedle základní služby internetového připojení, služby Novera DSL, bude týkat i služeb Novera Duo Expres a Novera Komplet Office, které výhodně kombinují připojení k internetu s hlasovým voláním. Další detaily budou k dispozici na začátku září.
Nenechte si ujít:
Volný zrychluje připojení k internetu - na 16 Mbit/s

Nové mobilní technologie zásadně změní náš život!

U:fon radikálně snižuje ceny svých modemů

T-Mobile rozšiřuje nabídku datových služeb

Testovali jsme U:fonův fofr internet

Volný má vysokorychlostní internet bez pevné linky


Zdroj: GTS Novera


Komentáře