Hostovaný Exchange GOLD ve vašem PDA nebo SmartPhonu na 3 měsíce zdarma

Společnosti Gauzy a RRC-CZ DiFo pro své zákazníky připravily speciální letní promotion "Hostovaný Exchange Gold ve vašem PDA nebo SmartPhonu“.Společnosti Gauzy a RRC-CZ DiFo pro své zákazníky připravily speciální letní promotion "Hostovaný Exchange Gold ve vašem PDA nebo SmartPhonu“.

Každý, kdo si koupí PDA nebo SmartPhone u společnosti RRC-CZ DiFo, dostane jako dárek aktivační CD s možností vyzkoušet si službu Hostovaný Exchange Gold od společnosti Gauzy na 3 měsíce zdarma. Akce potrvá od 16. července do 16. září 2007.

Službu profesionálního e-mailu na platformě Microsoft Exchange si zákazník jednoduše objedná na webových stránkách společnosti Gauzy. Po jednoduché registraci tak získá řešení pro zvýšení produktivity a mobility, bez nutnosti investice do vlastního serveru, softwaru a síťového administrátora.

Služba zákazníkům umožňuje využívat veškeré funkce profesionálního obchodního emailu (plánování úkolů, organizace času, sdílení veřejných složek, využívání jednotného adresáře kontaktů pro celou firmu, atd.) nejen z osobního počítače, ale i z jakéhokoli PDA nebo SmartPhonu zakoupeného od společnosti RRC-CZ DiFo . V nabídce jsou Smartphony a PDA telefony značek jako HTC a Palm, včetně novinky na trhu přístroje HTC P3450 TOUCH s dotykovým ovládáním. Pozornost si zaslouží také Palm TREO 750 nebo Smartphony značek iMate a G-Smart. Gygabite G-Smart i128 nabízí mimo jiné i vestavěný TV tuner.


Komentáře