IBM nabízí jednoduchý způsob, jak posílit svou konkurenceschopnost

Řadu nových produktů v rámci jejího projektu Express Advantage určených pro středně velké podniky představila společnost IBM.Řadu nových produktů Express Advantage určených pro středně velké podniky představila společnost IBM.
Portfolio produktů a možností financování podle výrobce vytváří ve spojení se sítí místních obchodních partnerů IBM účinné a ucelené řešení, které umožňuje firmám střední velikosti inovovat, růst a zvyšovat svou efektivitu. Nově uvedená řešení pro různá odvětví představují kombinaci nabídky IBM s aplikacemi nezávislých vývojářů softwaru (ISV), které by měly zákazníkům pomoci podobné změny obchodní strategie řešit. Nejnovější portfolio přitom reaguje na prudce rostoucí poptávku po inovativních obchodních a infrastrukturních řešeních. Ta v současné době tvoří více než 60 procent technologických výdajů středně velkých firem.
"Využitím iniciativy Express Advantage a našich zkušeností, produktů a implementačních postupů reagujeme na požadavky klientů, kterým nabízíme ve spolupráci s obchodními partnery garanci, stabilitu a spolehlivost," uvedla Lucia Belková, SMB Manager IBM Česká republika.
Společnost IBM provedla nedávno průzkum, jehož se zúčastnilo celkem 1 200 klientů z řad malých a středně velkých firem. Průzkum ukázal, že téměř dvě třetiny respondentů plánují v horizontu dvou let více než jednu změnu obchodního modelu.

Nové produkty divize IBM Services:
· IBM Proventia Network Multi Function Security (Express)
· IBM Proventia Network Enterprise Scanner (Express)
· IBM Proventia Network e-mail Security (Express)
· IBM Proventia Network IPS

Pro všechny produkty Express Advantage jsou k dispozici praktické možnosti financování Global Financing - od jednoduchého leasingu a půjček až po přizpůsobené transakce na akvizice informačních technologií. Tyto služby lze využít při nákupu hardwaru, softwaru a služeb IBM i jiných společností.
Zákazníkům v České republice je v současné době k dispozici 53 řešení z řady IBM Express Advantage.
Built on Express Advantage – řešení obchodních partnerů IBM:
· DC Concept - QI - elastický informační systém
· Digital Resources - CeMF (Centrální Mozek Firmy) - CRM
· Digi Trade - Aplikace SOX evidence - provádí procesně orientovaný monitoring interních kontrolních mechanismů
· NWT Computer - VoIP řešení S2 - řešení pro telekomunikace
· K-net Technical International Group - K-net backup solution - poskytuje zákazníkům kompletní nástroj pro zálohování systému v rámci infrastruktury IT.
· K2 Atmitec - K2, výkonný a profesionální informační systém
· PC HELP - Kompas2 - informační systém pro správu a řízení lidských zdrojů
· LCS International - HELIOS (Green, Orange, Red) podnikové informační systémy
· Notes CS - Notes.Impact - modulární informační systém na elektronickou evidenci a řízení veřejných zakázek
· Versino CZ - Versino Solution Factory - integrované a procesně přizpůsobené řešení informačních systémů na platformě SAP® Business One a IBM

.


Komentáře