Info Nova slaví 15 let od založení

Společnost Info Nova, která poskytuje komplexní služby v oboru ICT oslaví v dubnu letošního roku 15. výročí založení firmy. Završí se tím 15 let působení společnosti na trhu podnikových informačních systémů v České republice a na Slovensku.Společnost Info Nova, která poskytuje komplexní služby v oboru ICT oslaví v dubnu letošního roku 15. výročí založení firmy. Završí se tím 15 let působení společnosti na trhu podnikových informačních systémů v České republice a na Slovensku.

Rychlý rozvoj informačních technologií v České republice na počátku devadesátých let byl pro švýcarskou společnost Info Nova Marketing výzvou, aby zde založila svoji dceřinou společnost, která by aktivněji pomáhala českým firmám rozvíjet se v této oblasti. Proto 13. dubna 1993 vznikla Info Nova, která se, ve svých začátcích, stala výhradním distributorem ERP systému IFAS 3000.


V současnosti má společnost Info Nova v rámci partnerské sítě Helios Green Open a na trhu ERP systémů v ČR stabilní postavení a dále se podle svých slov úspěšně rozvíjí.Komentáře