Intel vyhlásil virtuální fotbalovou soutěž o notebooky

Virtuální fotbalová soutěž Intel Soccer Chalenge 2008 odstartovala v uplynulém týdnu. Tato on-line hra je určena pro fotbalové fanoušky, kteří se na mezinárodním hřišti chtějí pochlubit svými herními dovednostmi.Virtuální fotbalová soutěž Intel Soccer Chalenge 2008 odstartovala v uplynulém týdnu. Tato on-line hra je určena pro fotbalové fanoušky, kteří se na mezinárodním hřišti chtějí pochlubit svými herními dovednostmi.

Ihned po registraci do hry na http://tn.nova.cz/sport/ dostanou fotbalisté šanci vstřelit svůj vítězný gól. Ale pozor, nejvíce bodů dostanou pouze hráči, kteří dají co "nejbláznivější" góly.

Na vítěze čekají tři notebooky Barbone Picolo s procesorovou technologií Intel Centrino a také sportovní balíčky Adidas s originálními fotbalovými míči a dresy. Navíc každý hráč, který nastřílí alespoň 1000 bodů, automaticky získává slevu 1000 korun na notebook Barbone Picolo s technologií Intel Centrino. Oficiálním mediálním partnerem hry je tn.cz, internetové zpravodajství TV Nova.

Soutěžícím se může stát každá fyzická osoba, která je starší 16 let a splní podmínky této soutěže. Za výherce mladší 18 let budou přebírat ceny jejich zákonní zástupci. Hraje se až do konce září 2008 a registrace je zdarma.


Komentáře