Internetové obchody KASA.cz a Obchodní dům.cz fúzovaly

Internetový obchod KASA.cz se spojil s internetovým obchodem Obchodní dům.cz. Tímto spojením vzniká podle jejich představitelů největší maloobchodní internetový obchodník se spotřební elektronikou na českém trhu.Internetový obchod KASA.cz se spojil s internetovým obchodem Obchodní dům.cz. Tímto spojením vzniká podle jejich představitelů největší maloobchodní internetový obchodník se spotřební elektronikou na českém trhu.
Úřad pro ochranu hospodářské soutěže schválil v pondělí 15. 12. 2008 spojení internetových obchodů, které provozují společnosti KASA.cz a K.D. Marketing. Tímto vzniká prý největší maloobchodní internetový obchodník v České republice. Podle odhadů na letošní rok dosáhne obrat obou společností 2,2 miliardy korun.
Společnosti propojí své logistické zázemí, což se podle nich příznivě projeví v rychlosti vyřizování objednávek zákazníků. Propojení také přinese zákazníkům ucelenou a kvalitní péči vycházející z dlouholetých zkušeností obou obchodů.
Obchody KASA.cz a Obchodní dům.cz budou majetkově propojeny prostřednictvím majetkového holdingu, který právně zastřeší společnost Obchodní dům.cz. V té budou jako statutární orgány působit zakladatelé KASA.cz a Obchodní dům.cz (Martin Kasa a Tomáš Richter za KASA.cz a Roman Novotný a Petr Šebek za Obchodní dům.cz). V rámci strategického holdingu budou i v budoucnu zachovány obchodní značky jednotlivých internetových obchodů.


Komentáře