IPTV pod lupou

17. dubna se se v Praze v hotelu Step uskuteční konference firmy Allied Telesis s podtitulem „Je vaše síť připravena na IPTV?“. Na ní se dozvíte vše o IPTV a záležitostech, které si musíte ohlídat, chcete-li jí provozovat.17. dubna se se v Praze v hotelu Step uskuteční konference firmy Allied Telesis s podtitulem „Je vaše síť připravena na IPTV?“. Na ní se dozvíte vše o IPTV a záležitostech, které si musíte ohlídat, chcete-li jí provozovat.

Hledáte odpovědi na otázky jako zda zvolit IPTV unicast nebo multicast, a aktivní nebo pasivní optickou přístupovou síť", jestli jsou media konvertory v optické přístupové síti to správné řešení" či jak měřit a ovlivňovat provoz v IPTV sítích"? Na tyto a řadu dalších otázek najdete odpověď na konferenci pořádané firmou Allied Telesis, předním dodavatelem aktivních prvků pro Ethernet sítě optimalizovaných pro služby „triple play“. Přednášejí odborníci jednotlivých společností s bohatými zkušenostmi nejen v technické oblasti IPTV, ale také s obchodní činnosti a marketingu.

V průběhu konference je k dispozici demo room s živými ukázkami IPTV aplikace firmy Ocilion, aktivních prvků Allied Telesis, měřících zařízení Exfo a dalších zařízení a to vše za přítomnosti specialistů jednotlivých dodavatelů.

Více informací na adrese zde.Komentáře