Jaký je cloud podle Huawei?

Více než 20 000 specialistů z ICT z více než 120 zemí a regionů se sešlo na historicky prvním Huawei Connect. Šlo o dosud největší konferenci Huawei zaměřenou na globální ICT ekosystém. Konference se soustředila na trendy v éře cloudu a na možnost dosažení digitální transformace v nejrůznějších odvětvích prostřednictvím cloudových technologií.

Jaký je cloud podle Huawei?


Za prvé je pro podniky životně důležité, aby změnily své smýšlení ohledně role ICT. Měly by začít brát ICT jako produkční systém, nikoliv jako podpůrný a aktivně využít technologie k redesignu svých výrobních procesů. Za druhé by podniky měly přehodnotit talent a vybavit své zaměstnance základními znalostmi ICT, zejména co se cloudové technologie týká. Za třetí by podniky měly „think big“ a „act small“ (myslet ve velkém, konat v malém), dělat pokroky taktickými, postupnými kroky směrem ke zlepšení, tak aby vybudovaly dlouhotrvající důvěru v nové technologie a v úspěch, který přináší.

„Cloud mění všechno,“ pokračoval Hu. „Vnímáme změnu jako proces znovunarození. Ať jde o jakýkoliv business, v éře Cloud 2.0 změna přinese naději. A prostřednictvím akce můžeme tvořit budoucnost.“Úvodní foto: Huawei


Komentáře