Jednodušší správa tiskového prostředí

HP uvádí Web Jetadmin 10.0 (WJA 10.0). Jde přitom o nástroj pro vzdálenou instalaci, konfiguraci a správu řady periferií nejen od Hewlett-packard, ale i jiných výrobců prostřednictvím běžného internetového prohlížeče.HP uvádí Web Jetadmin 10.0 (WJA 10.0). Jde přitom o nástroj pro vzdálenou instalaci, konfiguraci a správu řady periferií nejen od Hewlett-packard, ale i jiných výrobců prostřednictvím běžného internetového prohlížeče.

Desátá verze WJA nabízí novinky ve formě zvýšené bezpečnosti, pozměněného uživatelské rozhraní, rozšířené funkce pro výkaznictví, spojení na podporu HP Instant Support a funkcí pro správu spotřebního materiálu pro více zařízení.

Ovládání funguje jako v ostatních aplikacích pro Windows, nové rozhraní pak poskytuje asistenci při běžných úlohách. Pro kontrolu nákladů jsou k dispozici výkazy a funkce pro sledování. Nástroj pro vzdálenou správu tiskárnu umožňuje ovládat odkudkoliv ze sítě prostřednictvím webového prohlížeče. Vyhledávání a automatické seskupování zařízení probíhá na základě Active Directory Services Group. WJA 10.0 podporuje také funkci jediného přihlášení (Single Sign-on) a běží i ve Windows Vista.

HP Web Jetadmin 10.0 je k dispozici k bezplatnému stažení na stránkách HP zde.


Komentáře