Kelly Services prý pomůže českému IT

Firmy působící na českém trhu v oblasti informačních technologií se údajně mohou těšit na širší nabídku služeb co se lidských zdrojů týče, jednat se má zejména o kvalitní specialisty. Těch je u nás totiž stále nedostatek. Situaci v tomto segmentu si dává za cíl vylepšit na český trh vstoupivší americká společnost Kelly Services, specializující se právě na HR a nábor IT profesionálů.Firmy působící na českém trhu v oblasti informačních technologií se údajně mohou těšit na širší nabídku služeb co se lidských zdrojů týče, jednat se má zejména o kvalitní specialisty. Těch je u nás totiž stále nedostatek. Situaci v tomto segmentu si dává za cíl vylepšit na český trh vstoupivší americká společnost Kelly Services, specializující se právě na HR a nábor IT profesionálů.

Kelly Services vstup do České republiky uskutečnila s akvizicí společnosti Talents Technology, jež na našem trhu působí již od roku 1997. Doménou firmy je zejména obsazování pracovních pozic vývojářů, analytiků, databázových specialistů, projektových manažerů a dalších IT profesí, po kterých je poptávka stále neukojená.

Dokončením této akvizice bude společnost Kelly Services působit již ve dvaatřiceti zemích světa. Prezident a generální ředitel Kelly Services Carl Cadmen nakonec dodává: „...Akvizice je ldalším ogickým krokem v rámci naší strategie pronikat na nové trhy nákupem špičkových společností, které nabízí klientům vysokou přidanou hodnotu v perspektivních odvětvích...“ .


Komentáře