Krátce ze světa softwaru a služeb

Přečíst si můžete o Veracode Security Review, Trend Micro Internet Security 2007, Compuware Uniface 9.1, Cisco Systems Digital Signage a SAP All-in-One.Přečíst si můžete o Veracode Security Review, Trend Micro Internet Security 2007, Compuware Uniface 9.1, Cisco Systems Digital Signage a SAP All-in-One.

Neprůstřelný kód
Americká Veracode začne od příštího měsíce nabízet on-line službu, která podnikům umožní zaslat hotový kus kódu ke zhodnocení jeho zabezpečení. Výsledek společně s navrhovanými úpravami pak firma dostane do příštího dne.
Veracode se přitom spoléhá na svůj nástroj Veracode Security Review.
Služba vyjde – za rok a 25 MB kódu – na padesát tisíc dolarů.

Zabezpečení pro Vistu
Trend Micro začala od 30. ledna dodávat internetovou bezpečnostní sadu Internet Security 2007 určenou a certifikovanou pro použití s operačním systémem Windows Vista.
Pro ty, kdo se spokojí pouze s antivirovým a antišpionážním softwarem se téhož dne na trhu objevil i rovněž certifikovaný AntiVirus plus AntiSpyware 2007.
O Windows Vista se na ComputerWorldu dočtete například zde.

Vývoj aplikací pro web i Unix
Compuware na trh uvádí novou verzi svého vývojářského prostředí Uniface 9.1, které lze použít pro vývoj a zavádění podnikových aplikací pro web, Windows, Unix a na sálové počítačové.
Mezi hlavní vylepšení patří plně integrovaný vývoj webových aplikací, podpora a využívání nových funkcí operačního systému Windows Vista a širší podpora mezinárodních lokalizací (podpora Unicode).


Dynamický marketing i pro reklamu
Cisco Systems ohlásila Digital Signage, řešení pro správu, zveřejňování a přehrávání digitálních médií v sítích multimediálních informačních a reklamních obrazovek. To obchodníkům umožní mimo jiné aplikaci dynamického marketingu, kdy zákazník například při vstupu uvidí jednu mediální kampaň a při odchodu jinou. Systém lze použít také k informování zákazníků či k výcviku zaměstnanců.


Vše v jednom od SAP
Společnost SAP na trh uvedla novou verzi svého obchodního softwaru All-in-One pro středně velké společnosti.
Ta přináší zjednodušené rozhraní ve stylu klasických PC a integrované reportovací funkce. Vydání je v podstatě zredukovanou verzí nejnovějšího softwaru mySAP ERP 2005.


Komentáře